forumpaylas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylasım

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam

YazarMesaj
bazkriz

Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam Empty
MesajKonu: Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam   Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam I_icon_minitimeCuma Haz. 09, 2017 1:31 pm

Ülkemizde son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biride kariyer ve meslek uzmanlığı koçluğudur. İnsanlar kariyerlerine ne doğrultuda yöne vereceklerini ve ileride ne olacağını tam olarak kestiremezler. Türkiye'de oluşan bu boşluğu doldurmak adına çeşitli kurumlardan ve devletten hamleler gelmektedir. Bu hamlelerden en kaliteli ve başarılı olanı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kariyer adam uzaktan eğitim kurumları kariyer planlaması ve meslek uzmanlığı konularında 2010 yılından beri bu boşluğu kaliteli bir şekilde doldurmaktadır.

Kurulduğu ilk günden beri büyük bir değişim ve gelişim gösteren kurum artık rakipleriyle dünya pazarında bile çok rahat rekabet edebilmekte ve en iyi olmayı kendilerine hedef olarak koymaktadır. Bu doğrultuda istihdam ve kariyer konularında, hükümetin hazırlamış olduğu teşvik planlarının önemli bir uygulayıcısı konuma gelen kariyeradam eğitim kurumları hedefine adım adım ilerlemektedir.

75 şehir ve 14 ülkede eğitim gerçekleştiren kurum, daha fazla ülke ve şehre hizmet götürme konusunda da oldukça istekli durumdadır. Bu alanda Avrupa'da Hizmet kalitesi bakımından da "Avrupa'nın en iyi çıkış yapan uzaktan eğitim kurumu ödülünü'' alan kariyeradam yorum hakkında sizde bir şeyler söyleyebilirsiniz.
http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/

Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
» Ankara Deniz Yıldızı Restaurant
» Elektrik adam Oyunu
» Doğru İş ve Kariyer Hedefi
» Güzellik sektöründe kariyer yapmanın en kısa yolu - Sevgi Akademi