forumpaylas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylasım

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sağlık bakım teknisyeni olmak mı istediniz?

YazarMesaj
nullsix

Sağlık bakım teknisyeni olmak mı istediniz? Empty
MesajKonu: Sağlık bakım teknisyeni olmak mı istediniz?   Sağlık bakım teknisyeni olmak mı istediniz? I_icon_minitimeÇarş. Tem. 26, 2017 11:54 am

Sağlık bakım teknisyenliği bölümü, Başer sağlık meslek lisesi içerisinde sizleri bekliyor olacaktır. Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesine kayıt olanlar, sağlık bakım teknisyeni olma hayallerini kısa zamanda gerçekleştirebilecektir. Buradan son derece kaliteli bir eğitim alma fırsatı bulabilirsiniz. Okulda her biri birbirinden başarılı pek çok eğitmen görev yapmaktadır. Baseranadolusaglikmesleklisesi.com isimli web adresine giriş yaparak, okulun eğitim kadrosuna gözatabileceksiniz. Site üzerinde sizleri aynı zamanda okulun fiziki yapısı, eğitim olanakları, staj olanakları, haftalık ders programı, uygulama sınıfları ve fazlası da bekliyor olacak. Özel Başer Sağlık Kolejine kayıt olmadan evvel, baseranadolusaglikmesleklisesi.com adlı web sitesine giriş yaparak buradan ön bilgiler alabilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Instagram'ın fenomeni olmak mı istediniz?
» A-pos.org ile Yurt Dışı Sanal Pos Sahibi Olmak Çok Kolay
» İnternetten eta saat satın almak mı istediniz?
» Bina topraklama hizmeti almak mı istediniz?
» Onur Air havayollarından ucuz bilet almak mı istediniz?