forumpaylas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylasım

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yağlı saçlara bioxcin

YazarMesaj
nullsix

Yağlı saçlara bioxcin Empty
MesajKonu: Yağlı saçlara bioxcin   Yağlı saçlara bioxcin I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2014 11:06 pm

Yağlı saçlara bioxcin

Benim saçlarım yağlı olmasına rağmen hem kırılıyor hem de dökülüyordu. Piyasanın en pahalı ürünlerini kullanmaya başlamıştım sırayla deniyordum ama hiç biri bu sorunuma tam anlamıyla çözüm bulamadı. Resmen her denediğim kullandığım şampuan sonrasında hayal kırıldığı yaşıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile doktora gittim. Doktorum bana Bioxcin Genesis Şampuanı kullanmamı tavsiye etti hiçbir tedaviye gerek olmadığını bu şampuanın gayet doğal bitkisel bir şampuan olduğunu ve gerçekten sorunumu çözeceğini söylemişti. Hiç vakit kaybetmeden eczaneye gidip Bioxcin Genesis Şampuan aldım ve kullanmaya başladım. İlk günlerde saçlarımın yağlanmasında ve kırılmasında azalmalar gördüm. Kullanmaya devam ettim ve gerçekten saç dökülmelerimde azalmaya başlamıştı. Gerçekten şaşırmış bir halde kendime kızıyordum bu zamana kadar neden denemedim diye. Dört bir yanda reklamları olmasına rağmen Bioxcin Genesis Şampuanı da diğer ürünler gibi sanıyor ve inanmıyordum. Ve kullanmaya devam ettikçe etkisi artıyor saçlarım sağlamlaşıyordu. Kırılmalar yok denecek kadar azdı saç dökülmelerim durmuştu artık dökülmüyordu. Hayal ettiğim o güzel canlı saçlara kavuşmuştum Bioxcin Genesis Şampuan sayesinde.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

Yağlı saçlara bioxcin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bioxcin Ürünleri Satış Sitesi
» Yağlı Kanal Temizleme
» Yağlı kanal temizlemede doğru adres: istanbulbacatemizleme.com